Szynka tradycyjnie pieczona,...więcej

Aktualności

Nowości z wieprza !

2014-10-21

Drodzy klienci,

Po wielu próbach, do tak bogatej już oferty dołączyły kolejne produkty o Bardzo Wysokich walorach smakowych.

Przedstawiamy Państwu serię produktów: "z wieprza"

Szynka z wieprza: Kilkudniowe peklowanie w połączeniu z charakterystyczą mieszanką aromatów i ziół powodują, że szynka od pierwszych dni sprzedaży, stała się niemalże liderem w śród wysoce jakościowych produktów dostępnych w ofercie. 100 g produktu otrzymano ze 106 g surowca.

Schab z wieprza: Kilkudniowe peklowanie, charakterystyczna mieszanka aromatów i ziół przyczyniły się do Bardzo Dużego zainteresowania ze strony klientów. 100 g produktu otrzymano ze 106 g surowca.

Boczek z wieprza: Boczek rolowany, peklowany w specjalnie przygotowanej zalewie, w połaczeniu ze specjalnie dobraną kompozycją aromatów i ziół tworzy zupełnie inne oblicze boczku, niesamowity, niepowtarzalny smak. 100 g produktu otrzymano ze 125 g surowca. Z pełną świadomością przyznaje: 100 punktów.   

Szynka biała z wieprza: Kilkudniowe peklowanie w połączeniu z charakterystyczną mieszanką aromatów i ziół spowodowały, że szynka od pierwszych dni sprzedaży, wzbudziła bardzo duże zainteresowanie wsród klientów jak i odbiorców hurtowych. Śnieżno biały produkt [jedyna taka szynka w ofercie, której 100 g produktu otrzymano ze 118 g surowca.]

Zapraszamy do sklepów firmowych, adresy dostępne na:

www.szubryt.pl/kontakt.html  oraz na stronę  www.e-wedlina.pl

© Copyright Szubryt  |  Polityka prywatności
Realizacja: