Szynka tradycyjnie pieczona,...więcej

Aktualności

Tarnowskie Góry - opinia klienta

2015-11-27

Drodzy Panstwo, z racji iż otrzymujemy wiele wiadomości od naszych klientów chielibyśmy się z Państwem podzielić jedną z nich:

 "Pragniemy podzielić się z Państwem uwagami dotyczącymi funkcjonowania Waszego sklepu firmowego w Tarnowskich Górach przy ulicy Zagórskiej 187. Otóż, jesteśmy klientami Waszego sklepu od chwili jego uruchomienia. Robimy w nim zakupy co najmniej dwa razy w tygodniu. Jak widać, już sama częstotliwość zakupów świadczy pozytywnie o Waszej placówce jak i o Firmie. Produkty sprzedawane w Waszym sklepie są przede wszystkim świeże i bardzo dobrej jakości, są po prostu smaczne. Wyroby w ladach chłodniczych są fachowo wyeksponowane, opatrzone właściwymi nazwami i cenami. Daje to nam klientom możliwość zastanowienia się nad składanym zamówieniem. Mamy nadzieję, że w dalszym ciągu utrzymacie Państwo wysoki reżim sanitarny produkowanych i dostarczanych do sklepu wyrobów mięsnych jak i wędliniarskich. Jesteśmy również bardzo zadowoleni z obsługi. Sprzedające tam Panie obsługują nas w miarę szybko i bardzo kompetentnie. Miło się do nas zwracają. Często informują nas o pojawiających się w sprzedaży nowych produktach. Kilka razy skorzystaliśmy również z możliwości złożenia zamówienia na wyroby wędliniarskie jak i mięso, których w danej chwili nie było w sprzedaży. Jeżeli mimo złożonego zamówienia, dany produkt nie został skierowany do sklepu w Tarnowskich Górach, personel uprzedzał nas o tym fakcie ze znacznym wyprzedzeniem, tak byśmy mogli zaopatrzyć się w dany produkt w innej placówce. Uprzejma i miła, a na dodatek sprawna i fachowa obsługa pozwala nam robić zakupy w Waszym sklepie z nieukrywaną przyjemnością. Pozdrawiamy Państwa bardzo serdecznie i życzymy powodzenia w dalszej działalności dla dobra Firmy jak i nas klientów. Jadwiga i Marian K.z Tarnowskich Gór. "

Wszystkim klientom, którzy do Nas piszą Serdecznie dziękujemy za tego typu maile, bowiem utwierdzacie Nas Państwo w przekonaniu, że w handlu jedną z Najważniejszych cech jest uczciwość oraz kultura osobista, i to samo cechuje produkcję - bowiem uczciwość względem jakości produkowanych wyrobów.

Wszystkiego najlepszego. 

.


 

© Copyright Szubryt  |  Polityka prywatności
Realizacja: