Szynka tradycyjnie pieczona,...więcej

Aktualności

Prestiżowe wyróżnienie - doceniona jakość produktów po raz kolejny,..

2016-08-19

Zarząd Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego "TERAZ POLSKA", po wnikliwym zapoznaniu się ze złożoną dokumentacją jakościową, dotyczącą trzech naszych wyrobów, takich jak:

Kiełbasa głogowska - wyrób czysto wieprzowy, podczas produkcji stosuje się tylko i wyłącznie naturalne przyprawy, kiełbasa pieczona w komorach tradycyjnych opalanych drewnem liściastym przy zachowaniu odpowiedniej wilgotności drewna. Produkt nie zawiera wzmacnaiczy smaku, w tym glutaminianu sodu, substancji stabilizujących [polifosforanów,..]. Wyrób bez konserwantów. Dla wyprodukowania 100g produktu zużywa się 120g surowca pochodzącego z regionów Polski. 

Pieczeń Babuni - wyrób czysto wieprzowy o bardzo ciekawym smaku, doskonała na zimno jak i na ciepło. Produkt ręcznie formowany o wadze ok. 1 kg. Nie zawiera wzmacniaczy smaku w tym glutaminianu sodu, substancji stabilizujących [polifosforanów,..]. Pieczeń wyrabiana jest bez konserwantów wg starodawnej receptury. Mięso uzyskane do produkcji pochodzi z regionów małopolski. Dla wyprodukowania 100g produktu zużywa się 130g surowca.

Paróweczki dla Najmłodszych - kiełbasa homogenizowana czysto wieprzowa z przeznaczeniem dla najmłodszych. Lekko podwędzona dymem bukowym, bez sztucznych osłonek, o zawartości mięsa wieprzowego z szynki 85%. Produkt nie zawiera wzmacniaczy smaku wtym glutaminianu sodu, substancji stabilizujących [polifosforanów,..]. Surowiec pozyskuje się z mięsa wieprzowego pochodzącego z południowych regionów Polski.  

z dniem 3 sierpnia 2016 r. postanowił nagrodzić wysoką jakość jak i walory smakowe w/w produktów, udzielając im jednocześnie prawa do posługiwania się Hasłem i Godłem Promocyjnym "Teraz Polska". 

 

© Copyright Szubryt  |  Polityka prywatności
Realizacja: